najbardziej-instagramowe-miejsca-w-singapurze

Najbardziej instagramowe miejsca w Singapurze!

Singapur robi niesamowite wrażenie zarówno w dzień i noc.

Nie potrafię się nadziwić jaki tam panuje porządek, czystość, ład, spokój. Możemy się ekscytować w Polsce, że mamy w miastach parki czy ogrody, gdzie ludzie mogą złapać oddech, pospacerować, spędzić miły czas. I fajnie. Singapur poszedł jednak dalej. Z ogrodu w mieście przekształca się w miasto w ogrodzie. I robi to naprawdę dobrze. Już dzisiaj są jednym z najbardziej zielonych miast/krajów na świecie. Prawdziwe Garden City. Nie możemy też zapominać o niesamowitej architekturze i obłędnej iluminacji budynków. Spacerowanie po Singapurze to dosłownie „czysta” przyjemność! 

Zebrałem tu dla Was miejsca, które są obowiązkiem punktem programu zwiedzania Singapuru. Nie dość, że zobaczycie piękne miejsca to ustrzelicie kadry jedyne w swoim rodzaju.

Chcesz podzielić się z nami instagramową miejscówką, którą odkryłeś w Singapurze?
Wystarczy, że oznaczysz nas na instagramie #podrouge lub @podrouge. Chętnie wyróżnimy Wasze miejsca na naszej stronie. Do dzieła! 

Gardens by the Bay, Singapur

View this post on Instagram

Chyba znalazłam piersze miejsce w Azji, w którym mogłabym zamieszkać❗️ . . . Jest to oczywiście przepiękny, uporządkowany i otwarty na obcokrajowców Singapur? Pierwsze wrażenie jest oszałamiające. Miasto, które jest całe ze szkła i stali, nieprawdopodobnie czyste, wszędzie mnóstwo zieleni? i słoneczne☀️ co można więcej chcieć do szczęścia?? Hmm..już wiem! Możliwości dogadania się po angielsku ze wszystkimi?a nie…sorry, z tym też nie ma żadnego problemu w Singapurze. Oprócz tego wszyscy są tam uśmiechnięci, pomocni i szalenie kulturalni. Przez cały 4-dniowy pobyt nie widziałam ani pół bezdomnego❗️ Moim zdaniem ten kraj utrzymuje taką jakość głównie dzięki DYSCYPLINIE. Każdy obywatel czy turysta 5x zastanowi się zanim wyrzuci papierek, ponieważ za śmiecenie płacisz 1000 dolarów??, za żucie gumy-tyle samo, za dokarmianie zwierząt-już 3000$, a za jedzenie lub picie w metrze – 500 dolarów. Niby wszędzie zakazy i informacje o karach za złamanie przepisów, ale jeśli dzięki temu państwo wygląda tak fenomenalnie to życzyłabym sobie czegoś takiego również w Polsce???? Z czystym sumieniem polecam Wam wyjazd do Singapuru. Nie przejmujcie się, że jest to daleka podróż-wystarczy tylko rozumieć cokolwiek po angielsku a znawigujecie się tam lepiej niż w większości państw w Europie. Jedno ostrzeżenie❗️ Kiedy będziecie musieli już wracać do domu to będzie Wam bardzo, bardzo smutno? W kolejnych postach spróbuję jak najlepiej pokazać i opisać Wam najważniejsze atrakcje Singapuru, a tymczasem dodaję zdjęcie ze wspaniałych @gardensbythebay ❤️ #travel #traveller #travelgram #singapore #singapore?? #exploreasia #polishgirl #polskadziewczyna #travelphotography #travelblogger #trip #journey #model #ootd #style #fashion #photooftheday #gardensbythebay #traveling #podrouge

A post shared by ?Iga Odrzywołek? (@iga.odrzywolek) on

Gardens by the bay, Singapur
Travelgirl.pl

Art Science Museum, Singapur

Art Science Museum, Singapur
Travelgirl.pl

Marina South, Singapur (Gardens by the bay , Flower Dome)

Marina South, Singapur (Gardens by the bay , Flower Dome)

Marina Bay, Singapur

Marina Bay, Singapur
Travelgirl.pl
Alex Wisniewski

Twórca podrouge. Droniarz i podróżnik na pół-etatu. Ma słabość do gadżetów. Na hasło "Nowy Jork" podskakuje jak mała dziewczynka i idzie się od razu pakować.

Przejrzyj historie

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *