Follow me to BALI! [VIDEO]

Bali to w tej chwili jedno z bardziej popularnych miejsc na całym świecie i łatwo jest zrozumieć dlaczego. Urzekająca przyroda, egzotyczne zachody słońca, przemili ludzie, fantastyczna kuchnia. Na tej wyspy jest naprawdę wiele do zobaczenia i przeżycia! 

Na Bali spędziliśmy zaledwie tylko 5 dni, ale były to bardzo aktywne 5 dni! Codziennie pobudka najpóźniej 06:00 rano, po czym ruszaliśmy na cały dzień pokolei na każdy kraniec wyspy. O tym co zobaczyliśmy i co polecamy przeczytacie już niedługo. Poświęcę również osobny post dotyczący przemieszczania się po wyspie, wynajmowaniu prywatnych kierowców i wiele innych. Tymczasem łapcie film* i piszcie w komentarzach jak Wam się podoba ! A, i jeszcze jedno, gdyby Wam było mało filmu, odsyłam jeszcze do naszej galerii najbardziej instagramowych miejsc na Bali!

*dla bardziej ciekawskich – na Bali zabrałem DJI Osmo Pocket, które się sprawdziło wręcz genialnie na wycieczkach, a wszystkie przeloty wykonałem dronem DJI Mavic Pro. Na Bali można latać dronem praktycznie wszędzie z wyjątkiem świątyń oraz wszędzie tam gdzie wisi duża tabliczka „no flying drones” 🙂

Enjoy!

A.

Alex Wisniewski

Twórca podrouge. Droniarz i podróżnik na pół-etatu. Ma słabość do gadżetów. Na hasło "Nowy Jork" podskakuje jak mała dziewczynka i idzie się od razu pakować.

Przejrzyj historie

Zostaw wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *